Руслан 11 февраля 2021

Мошенники

На жаль, нечистих на руку людей з кожним роком стає дедалі більше. І добропорядна людина змушена постійно стежити, щоб її не обдурили. Обман пробрався у всі сфери життя і став неділяною частиною нашої культури та нашого побуту. І з цим треба зважати, оскільки якщо в це не вірити, то коли обдурять це лише питання часу. І добре буде, якщо відбудеться людина не великою сумою, адже суми можуть бути і великі. Не обійшов обман і сферу вікон і дверей. І, на жаль, тут фігурує обман на великі суми, оскільки, хоч є і не дорогі вікна та двері, але в порівнянні з іншими товарами вони коштують не дешево. Ось і виходить, що навіть найменша помилка може обійтися в кругленьку суму. Але як кажуть: попереджений - значить, озброєний і порятунок потопаючого - справа рук самого потопаючого. Існує ряд критеріїв, при дотриманні яких, при покупці вхідних дверей або металопластикових вікон, можливість обману зводиться до мінімуму.

Обманщики

Ось ці прості правила:

 • Ніколи не замовляйте ні вхідні двері, ні міжкімнатні двері, ні металопластикові вікна у людей, які приходять до Вас додому, і пропонують величезні знижки або говорять про якісь соціальні програми для незаможних верств населення. Жодних величезних знижок та програм не було, і бути не може. Оскільки організації, що торгують, цим займаються заради прибутку, а не для того, щоб у всіх були вікна та двері.
 • Ніколи не замовляйте товар у торгової організації, яка не має сайту та магазину із зразками продукції одночасно. Справа в тому, що сайт і магазин вимагають не малих вкладень, а аферисти розраховують на більший прибуток за мінімальних вкладень. Тому вони не вкладаються в торгову точку та сайт одночасно.
 • Ніколи не замовляйте двері та вікна у робітників чи установників, навіть якщо вони мають договір організації. Оскільки ці люди можуть бути вільнонайманими, а договір просто скопіювали на кольоровому ксероксі та підписали своїм підписом.
 • Завжди передоплату віддавайте в магазині менеджеру в обмін на договір із печаткою та підписом. Якщо немає можливості приїхати в магазин, то завжди передзвонюйте за телефонами, зазначеними в договорі, і скажіть, що замовили товар і передоплату віддаєте людині, яка каже, що у вас працює і має право брати передоплату.
 • Завжди перевіряйте організацію торгівлі в інтернеті на відгуки та кількість років існування.
 • І головне: ніколи не вірте, що буває дуже дешево, якщо скрізь дорого. Дуже дешева ціна – це головна відмінність аферистів від реальних майстрів.

Жулики

Запам'ятайте! Ніхто і ніколи безкоштовно або дешевше ніж інші Вам нічого не робитиме!

Звідки ми це знаємо і чому маємо право про це говорити? Справа в тому, що знання в цій галузі приходять разом із досвідом, а досвід із часом. Чим більше часу ви працюєте в цій галузі, тим більше накопичуєте досвід та знання. Ми на ринку вхідних та міжкімнатних дверей працюємо майже 20 років. Різні часи були і самі ми бували жертвами шахраїв і звичайно за час роботи доводилося зустрічатися з обдуреними людьми і дізнаватися про схеми обману. Ми обговорили, що потрібно знати, щоб не стати жертвами шахраїв і не втратити свої кровно зароблені гроші. Дотримуйтесь цих правил і Ви ніколи не потрапите на вудку шахраїв.

Руслан 11 февраля 2021

Входные двери с ковкой


Вибір покриття для вуличних дверей дуже важливий етап у процесі вибору моделі вхідних дверей. Що таке вуличне покриття? Це спеціальні матеріали, які роблять двері красивими та захищають металевий каркас дверей від руйнування під впливом природних факторів.

Ось перелік природних факторів, що впливають на вуличне покриття дверей:

 • Сонячне світло
 • Підвищена вологість
 • Спека
 • Мороз
 • Вітер із піском
 • Різкі перепади температури
 • Домашні тварини

Як можна побачити ці природні фактори є агресивними. А це означає, що покриття дверей повинно витримувати тиск цих явищ довгий час і у разі руйнування це покриття повинно легко відновлюватися..

Входные бронированные двери

На даний момент у виробництві вхідних дверей використовується три види покриттів для вулиці, а саме:

 • Спеціальні фарби для вулиці
 • МДФ накладки із спеціальною плівкою
 • Дерев'яні накладки із спеціальним лакофарбовим покриттям

Давайте розглянемо ці варіанти з позиції: зовнішній вигляд – ціна – якість. Спеціальні фарби для вулиці діляться на: порошкові фарби та рідкі лакофарбові матеріали. Порошкові фарби запікаються в спеціальній печі, як автомобілі, а рідкі лакофарбові матеріали наносяться фарборозпилювачем і можуть сохнути в будь-яких умовах.

Порошкова краса. За красою, ціною та довговічністю краще за себе рекомендували порошкові фарби, але мінусом у використанні цих фарб є те, що для відновлення цього покриття необхідний складний технологічний процес і зробити це можна, тільки на спеціальному устаткуванні. А це означає, що купивши вхідні двері із зовнішнім порошковим покриттям, потрібно розуміти, що для відновлення, двері потрібно буде везти до фарбувального цеху. При правильному використанні порошкового покриття середній термін експлуатації покриття - 15 років.

Рідкі барви. Якщо для вуличного покриття дверей використовувати рідкі фарби, алкідні або поліуретанові, то ціна буде вищою, ніж у порошкової фарби і вигляд не такий гарний, але відновити покриття можна вдома, не знімаючи дверей. Середній термін служби таких фарб – 10 л.


Входная дверь в частный дом


МДФ накладки із спеціальною плівкою. Сучасним матеріалом для облицювання вуличних дверей є МДФ. Цей матеріал виготовляється методом пресування тирси і буває вологостійкий для зовнішнього використання і звичайний для внутрішнього використання. Але сам МДФ виглядає не красиво і для надання йому красивого зовнішнього вигляду, використовуються спеціальні декоративні плівки.В основному плівки імітують структуру дерева і не досвідчена людина може прийняти МДФ накладку покриту декоративною плівкою за натуральне дерево. Термін експлуатації МДФ із плівкою винорит становить у середньому 10 років. Головний мінус цього варіанту оздоблення, це відсутність ремонту накладки. У разі пошкодження - потрібно міняти всю накладку. Але це зробити не складно і робиться заміна на місці, не знімаючи двері.

Дерев'яні накладки. Це накладки, виготовлені з натурального дерева та оброблені спеціальними фарбами для зовнішніх робот. Це один із найдорожчих, але й найкрасивіших видів декорації вхідних дверей. З мінусів те, що покриття цих накладках потрібно буде відновлювати кожні 3 – 5 років. Варто це недешево в порівнянні з іншими видами відновлення, але покриття дерев'яної накладки можна відновити вдома, не знімаючи двері.

Ми впевнені, що цих знань Вам вистачить для правильного вибору вуличного покриття Ваших нових вхідних дверей.

Test pomazun 15 апреля 2019
Двери на заказ

Одвічне питання: Купити дорогі вхідні двері або заощадити та купити двері економ класу. Для того, щоб розібратися, потрібно зрозуміти, чому одні двері дорогі, інші недорогі. І це при тому, що візуально може здатися, що і дорогі та недорогі двері, на вигляд практично однакові. І все-таки різниця є і вона виражається у тисячах гривень. Чим розрізняються вхідні двері між собою. Для цього потрібно знати з чого складаються вхідні двері:

Вхідні металеві двері складаються з:

 • Металевий каркас. Це весь метал, який входить у виготовлення дверей.
 • Замки або замки. Бувають двері як з одним, так і з двома замками..
 • Секрети. Хто називає личинка, хто сердечник. Те, куди вставляють ключі.
 • Фурнітури. Ручка, накладка на секрет, вічко.
 • Фурнітури. Ручка, накладка на секрет, вічко.
 • Ущільнення. Спеціальні гумки які клеяться в місцях, де стикаються полотно і коробка, щоб не було протягу і не було металевого звуку при закриванні.
 • Зовнішнє оздоблення. Зовнішній вигляд двері з вулиці. Чи фарбування, чи накладка.
 • Внутрішнє оздоблення. Зовнішній вигляд дверей усередині приміщення. Чи фарбування, чи накладка.

І всі ці комплектуючі з яких робляться вхідні двері можуть відрізнятися за красою, за товщиною і за міцністю, що, звичайно, впливає на те, за скільки зможуть відкрити двері злодії або спеціалізованої служби і на те, скільки двері працюватиме і не поламається. Зрозуміло, що чим краще комплектуючі, тим двері міцніші і надійніші і можуть простояти без деформації довше. Але більшість дверей не стоятиме сто років. Як правило, вхідні двері змінюються через 8 – 10 років, тому що вони або морально старіють або мешканці самі їх ламають. Так що кожен повинен сам вирішити, чи потрібні йому двері, які простоять дуже довго або вистачить дверей, які простоять років 10 – 20, а потім їх можна буде поміняти на двері з новим дизайном, або дати двері дрібний ремонт і продовжити дверима далі користуватися. Але й цих знань замало у тому, щоб зрозуміти що треба. Ще потрібна порада від реальних фахівців у цій галузі.

І ця порада у нас є, і ми ділимося з Вами!


Двери на заказ


Є таке поняття, як ДЕРЖСТАНДАРТ, або «Державний стандарт». Це означає, що досвідчені люди з належною освітою підійшли до вирішення проблеми вхідних дверей і провівши розрахунки та низку експериментів дійшли висновку, що вхідні двері потрібно робити мінімум із металу завтовшки 0,8мм. , Верхня межа товщини металу вони вказали - 2мм. Виходить достатньо металу завтовшки 1,2 мм.? Саме так воно і є!

Держава вважає, що цього буде достатньо, і наш особистий досвід це також підтверджує. Ми працюємо на ринку дверей майже 20 років і за цей час ми зібрали інформацію про те, як поводяться недорогі вхідні двері з металу 1,2мм і як поводяться вхідні двері товщиною 1,5мм або 2мм. Така ж ситуація і з замками. І з іншими комплектуючими. Ще потрібно не забувати, що зовнішній вигляд дверей впливає тільки на красу і зовсім не впливає на термін служби дверей та її взломостійкість. Ми впевнені, що тепер, володіючи цією інформацією, Ви безпомилково визначите якісь вхідні двері купити і не переплатити за непотрібні, саме Вам, функції та характеристики.